עצות לקידום הפורום

עזרה וסיוע למשתמשים בפורום, המלצות ורעיונות לשיפורים והוספות

באיזה פנוקציות נוספות כדאי לדעתכם להוסיף לפורום ?

אתה יכול לבחור עד 5 אפשרויות

צפייה בתוצאות

הודעה
מחבר
תלמיד חבר

עצות לקידום הפורום

#1 שליחה על ידי תלמיד חבר » ו' מרץ 10, 2023 1:08 am

עצות לקידום הפורום

תלמיד חבר

Re: עצות לקידום הפורום

#2 שליחה על ידי תלמיד חבר » ו' מרץ 10, 2023 1:08 am

כניק זקן בכמה פורומים זקנים יותר, חייבם להבין שישנם דברים מינמלים שמושכים אנשים להיכנס לפורום ולכתוב בו הודעות.
בכל פורום יש מין מעמדות בין הניקים ויוכיחו את זה ניקים נוספים שכנראה כותבים בפורומים נוספים. המעמדות נקבעים על פי רוב בשני פרמטרים
אחד זה מספר ההודעות של הניק, שניים זה מספר התודות שקיבל. הוי אומר בלע"ז לייקים
בתחילה זה נראה כמו עוד בדיחה עצובה שמדרדת אותנו לעבר פי שחת של רדיפה בלתי פוסקת אחר לייק או סימון אהבתי מאיש עלום שאפילו את שמו אתה לא יודע, אבל מנסיוני האישי וגם ממה שאני שומע מניקים בפורמים האלו, הדבר הזה יכויח כל אחד, עושה ונותן אוירה טובה, אדם לא אוהב שהוא כותב משהוא שאנשים אוהבים ומסכימים עליו, וחוץ מלראות שהיה בזה הרבה צפיות הוא פשוט לא מקבל שום פידבק על עבודותו, לעומת זאת כאשר אדם מקבל תודה על מה שכתב חוץ מזה שזה נותן לו דרייב באופן ספציפי על ההודעה ועל ההשקעה בה, זה נותן לו מעמד בפורום, ואין אדם שלא יגיד שתחרות לא מקדמת את החיים.
על כן ראיתי להציע כאן עצה גדולה מאוד והיא שלצידה של כל הודעה יהיה אפשרות ללחוץ ולתת "תודה" לאדם שהשקיע את ראשו ורובו בכציבת ההודעה הזו, אני באפון אישי לא רואה רצון לכתוב בפורום שמתנהל בצורה שונה.
עצה נוספת שלא קיימת בפורומים אחרים ותשמע כלקוחה משדות זרים אבל מה לעשות שאין לנו להתעלם מהאינטרנט אלא אדרבה לנסות להיטיב איתו.
הוא לעשות אופציה של מעקב אחר ניקים כמו שיש אתרים מפורסמים אחרים בעולם, דבר זה הוא דבר שאנחנו בחיי היום יום פשוט עושים אותו רק לא בצורה דיגטלית, יש מי מאיתנו שעוקב אחר רה"י מסוים ויש מי שעוקב אחר רה"י אחר, הצה"ש שבכולם שככל שיש לך יותר תלמידים אתה במעמד שונה, כמו"כ אמור להיות כאן, ולצידו של ניק יהיה רשום מספר העוקבים שלו.
לדעתי עצה זו יכולה להזניק את הפורום.
כמובן לחוץ מהעניין עצמו שהפורום לא מעוצב בצורה שבמסך הראשי רואים את ההודעות האחרונות דבר שהוא לא נחמד כלל.

תלמיד חבר

#3 שליחה על ידי תלמיד חבר » ש' מרץ 11, 2023 8:56 pm

אני שמח לראות שקיבלתי תודה מ @כותר [מקווה שהצלחתי לעשות את זה] שזה נראה לי אומר שמשהוא התקדם פה מבחינה פונקצונלית, אבל אני לא מבין איפה יש את האפשרות הזו?

תלמיד חבר

#4 שליחה על ידי תלמיד חבר » ש' מרץ 11, 2023 9:01 pm

אני מתנצל על כך שכתבתי שאין בפורום זה אפשרות של תודה על הודעה כנראה שלא שמתי לב לדבר הזה, ואני שמח שהוא קיים, כמובן שעדיין אני חושב שהדברים הנוספים שכתבתי כאן גם הם יועילו לקידום הפורום ולהצלחתו

כּוֹתָר
עיסוק תורני: צמא לדבר ה'
יצירת קשר:

#5 שליחה על ידי כּוֹתָר » א' מרץ 12, 2023 11:06 am

תלמיד חבר כתב: אני שמח לראות שקיבלתי תודה מ @כותר [מקווה שהצלחתי לעשות את זה] שזה נראה לי אומר שמשהוא התקדם פה מבחינה פונקצונלית, אבל אני לא מבין איפה יש את האפשרות הזו?
בהודעה למעלה יש כפתור עם תמונת יד שמצביעה (לייק בלע"ז).

דוד א

#6 שליחה על ידי דוד א » ג' יוני 06, 2023 9:37 pm

קודם כל שהכתב יהיה יותר גדול, יותר מרווח, וגם לסדר את הנראות של כל המערכת מסביב.
וגם להוסיף רעיונות שהביאו קודם, זה גם נחמד

שלח תגובה