קורס עריכה תורנית

עזרה הדדית בכל התחומים
שלח תגובה
הודעה
מחבר
נפש שוקקה

קורס עריכה תורנית

#1 שליחה על ידי נפש שוקקה » ד' דצמבר 08, 2021 1:19 pm

נודע לי שיש קורס על כתיבה ועריכה תורנית, 
המייל הוא: katoranit@gmail.com

אורח

Re: קורס עריכה תורנית

#2 שליחה על ידי אורח » ג' דצמבר 27, 2022 10:18 pm

כאחד שזכה ללוות כו"כ אברכים אל תוך עולם העריכה התורנית, וצפיתי בכמה קורסים, אזי מנסיוני, בד"כ הקורסים אינם יעילים.
שופכים על העורך המתחיל הנבוך, המון מידע, ורק מלחיצים אותו עוד יותר.
אלא א"כ, הקורס מלווה את העורך לפי הקצב שלו, צעד אחר צעד, בעבודה למעשה, אל תוך עולם העבודה למעשה. כולל גם איך מוצאים עבודה, איך מסתדרים עם הבוס, בפועל ממש. שמעתי שיש גם קורסים כאלו.
אני הקטן משתדל לעשות זאת, בעת הפנאי.
אין לי קורס מסודר של מערך כו', רק מתוך השיחה האישית עם כל אחד בד"כ רואים בעז"ה מה הצעדים הבאים המעשיים שכדאי לאותו אחד לעשות
ב"ה זיכה אותי השי"ת לעזור לכו"כ אברכים שכבר נכנסו חזק לעבודה.
לפני שאתם יוצרים קשר, כמה נקודות:
איני מתחייב שתמיד יהיה לי מה להציע.
איני מתיימר להיות מאסטר.. יש המבינים ממני בהרבה.. רק מנסה לתת מהקצת ניסיון שהצטבר אצלי, גם האישי וגם מתוך אלה שליוויתי אותם.
אפשר לדבר המון על עריכה תורנית, זה עולם ענק ומגוון. אבל אני רוצה להתמקד בתכלס, בצעדים מעשיים.
כמובן אח"כ אפשר לקבוע שוב פגישה, אחר שנעשו הצעדים הנ"ל [ואם לא נעשו - להסביר למה לא נעשו], ולראות איך בעז"ה אפשר להתקדם עוד.
בעיקר אני מתמקד באיך למצוא עבודה, ואיך להשיג שכר גבוה יותר, אבל אפשר גם להראות לי עבודות ולבקש חוות דעתי הצנועה.
כל הנ"ל רק בפגישות פנים אל פנים.
אני נותן את מספר הנייד שלי למי שמזדהה בפרטים מלאים, שם אמיתי, כתובת וטלפון.
פרטים במייל A33107566@GMAIL.COM
נא לשים לב שאני משתדל מאוד בעז"ה לפתוח את המייל רק אחת לשבוע

אגב במייל הנ"ל אפשר גם לבקש להצטרף לקבוצת עורכים, ולרשימת תפוצה, הכל רק בעניני עריכה תורנית.
אם יהיה ביקוש, אסביר בל"נ [בפעם הבאה שאכנס כאן, לא יודע מתי זה יהיה], מה זה הקבוצה, למי נועדה \ מה מטרתה, איך היא פועלת, האם זה עובד בשטח, כו'. ומה זה רשימת התפוצה.
בינתיים די בהערה זו

יה"ר שיהיו כל מעשינו לנח"ר להשי"ת

שלח תגובה